arrow_leftarrow_rightarrow_leftButton/Goarrow_rightfacebookinstagramtwitter

Anna. Brzydkie Kaczątko - Teatr Lalka

Dla dzieci w wieku 7+

Anna. Brzydkie Kaczątko

Czas trwania: 55 min.

Premiera: 4 marca 2016

Reżyseria i scenografia: Marek Zákostelecký
Animacje: Daria Kopiec, Agata Mianowska
Muzyka: Pavel Horák

Ruch sceniczny: Aneta Jankowska
Asystent reżysera: Aneta Harasimczuk

W obsadzie: Beata Duda-Perzyna,
 Anna Porusiło-Dużyńska, Andrzej Perzyna, Piotr Tworek

Dla dzieci w wieku 7+

Bilety

Premiera: 4 marca 2016

Brzydkie kaczątko w reżyserii Marka Zákosteleckiego to zaskakująca i nowoczesna interpretacja klasycznej baśni Andersena.  Tytułowym kaczątkiem jest dziewczynka, która przez wiele lat nie potrafiła przeczytać nawet swojego imienia. Szkoła była dla bohaterki piekłem, a litery prawdziwymi potworami! Mówiono o niej: głupia, chora, nienormalna... Jak się więc stało, że dzisiaj jest znaną i cenioną autorką książek dla dzieci? Zobaczcie sami!

  • Na środku znajduje się biurko, a za nim cień domu ukazanego na granatowym tle. Przy biurku siedzi kobieta w średnim wieku w czerwonym kostiumie.
    1 / 3fot. Tomasz Ostrowski
  • Na środku zdjęcia znajduje się odwrócona tyłem kobieta, ubrana w czerwone kostium i beret, z czerwonym tornistrem na plecach. Kieruje się w stronę biurka i budynku szkoły, której cień znajduje się na ścianie.
    2 / 3fot. Tomasz Ostrowski
  • W centralnej części zdjęcia, przed biurkiem z lampką, stoi kobieta w średnim wieku w czerwonym kostiumie. Ręce ma podniesione do góry. Na jej twarzy maluje się szeroki uśmiech. W tle - cienie ludzi spacerujących pod parasolami.
    3 / 3fot. Tomasz Ostrowski
Bilety