arrow_leftarrow_rightarrow_leftButton/Goarrow_rightfacebookinstagramtwitter

Aktualności - Teatr Lalka

17.06

Nagroda za muzykę dla "Piaskowego Wilka"

Z radością informujemy, że na XXXII Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym  Walizka w Łomży nagrodę za muzykę do przedstawienia Piaskowy Wilk w reżyserii Julii Szmyt otrzymali Paweł Szamburski i Patryk Zakrocki. Gratulujemy!

08.06

Nagroda KTR 2019 za stronę internetową

Mamy przyjemność poinformować, że strona internetowa Teatru Lalka, zaprojektowana i wdrożona przez agencję Huncwot.com, otrzymała nagrodę - złoty miecz KTR (Klubu Twórców Reklamy) 2019 w kategorii Design, podkategorii Digital&Motion. Uroczyste wręczenie odbyło się 7 czerwca podczas gali w Teatrze Polskim.
W tegorocznej odsłonie prestiżowego konkursu KTR 2019 jury przyznało 25 złotych, 60 srebrnych oraz 85 brązowych nagród. Oceniano 1260 projektów, z czego nominację otrzymało 360.
 

27.05

4. Tydzień Dziecka w warszawskich instytucjach kultury

Z okazji Dnia Dziecka 36 warszawskich instytucji kultury przygotowało wspólny program kulturalny dla dzieci, rodziców, opiekunek, opiekunów, nauczycielek i nauczycieli. W 12 dzielnicach odbędą się koncerty, pikniki, seanse filmowe, spektakle, warsztaty, wycieczki i wystawy.

18.05

Dzień Teatru Publicznego /Bilet za grosze

18 maja 2019 – już po raz piąty – obchodzić będziemy Dzień Teatru Publicznego. W towarzyszącej mu w tym roku akcji Bilet do teatru za 350 groszy weźmie udział blisko 100 teatrów z kilkudziesięciu polskich miast.

08.03

Mobile Trends Awards 2018

Z radością zawiadamiamy, że strona internerowa Teatru www.teatrlalka.pl, zaprojektowana i wdrożona przez Huncwot.com, zwyciężyła w konkursie Mobile Trends Awards 2018. 

21.02

Dziękujemy naszym Widzom

Dziękujemy naszym Drogim Widzom:

10.02

Premiera i spotkanie z Åsą Lind

Gościem na premierze Piaskowego Wilka w reżyserii Julii Szmyt była autorka książek o Piaskowym Wilku i Karusi, Åsa Lind. W tym samym dniu, 10 lutego, odbyło się spotkanie Åsy Lind z czytelnikami w Teatrze Lalka. Prowadzenie: Katarzyna Skalska, tłumaczenie: Agnieszka Stróżyk.

10.01

AWWWARDS 2018

Strona internetowa Teatru Lalka, zaprojektowana i wdrożona przez Huncwot.com, nie tylko znalazła się wśród 30 nominowanych do międzynarodowej prestiżowej nagrody Awwward 2018 (Site of the Year) stron z całego świata, ale zdobyła w tym konkursie drugie miejsce. Wszystkim, którzy oddali na nas głos, serdecznie dziękujemy. 
Dyrekcja i Zespół Teatru Lalka 

21.12

Nominacja dla strony internetowej Teatru Lalka

Z przyjemnością informujemy, że nasza strona internetowa, zaprojektowana i wdrożona przez huncwot.com, została nominowana do najważniejszej nagrody w branży Awwwards, w kategorii Site of the Year. Nominowanych jest tylko 30 stron z całego świata.
Zapraszamy do głosowania: 

20.12

Promocja książki "Elementarz teatru lalek"

20 grudnia o godz. 19 w Teatrze Lalka odbyła się promocja książki pt. Elementarz teatru lalek Roberta Czajki, Jarosława Kiliana i Aleksandry Rembowskiej. Spotkanie promocyjne poprowadził Janusz Majcherek.