arrow_leftarrow_rightarrow_leftButton/Goarrow_rightfacebookinstagramtwitter

Aktualności - Teatr Lalka

09.08

Odeszła Profesor Jadwiga Bińczycka

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu w dniu 9 sierpnia 2019 roku Ś.P. Profesor Jadwigi Bińczyckiej wychowawczyni wielu pokoleń polskich nauczycieli, Damy Orderu Uśmiechu.
Prof. Jadwiga Bińczycka była pedagogiem, honorową przewodniczącą Polskiego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka, specjalistką od praw dziecka. Była też  Przyjaciółką naszego Teatru i Mamą naszego kolegi z zespołu aktorskiego, Grzegorza Felusia.

08.08

Nominacje do nagrody Słoneczniki

Spektakle Piaskowy Wilk i Ptak Zielonopióry zostały nominowane do nagrody SŁONECZNIKI czyli plebiscytu Czasu Dzieci za najbardziej rozwojową inicjatywę w Warszawie.

03.07

Przerwa urlopowa

Uprzejmie informujemy, że w związku z zakończonym sezonem teatralnym Kasa Biletowa będzie nieczynna do dnia 1 września 2019.  Bilety na spektakle dostępne są przez naszą stronę internetową,  w serwisach eWejściówki, Ebilet i salonach sieci Empik.

17.06

Nagroda za muzykę dla "Piaskowego Wilka"

Z radością informujemy, że na XXXII Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym  Walizka w Łomży nagrodę za muzykę do przedstawienia Piaskowy Wilk w reżyserii Julii Szmyt otrzymali Paweł Szamburski i Patryk Zakrocki. Gratulujemy!

08.06

Nagroda KTR 2019 za stronę internetową

Mamy przyjemność poinformować, że strona internetowa Teatru Lalka, zaprojektowana i wdrożona przez agencję Huncwot.com, otrzymała nagrodę - złoty miecz KTR (Klubu Twórców Reklamy) 2019 w kategorii Design, podkategorii Digital&Motion. Uroczyste wręczenie odbyło się 7 czerwca podczas gali w Teatrze Polskim.
W tegorocznej odsłonie prestiżowego konkursu KTR 2019 jury przyznało 25 złotych, 60 srebrnych oraz 85 brązowych nagród. Oceniano 1260 projektów, z czego nominację otrzymało 360.
 

08.03

Mobile Trends Awards 2018

Z radością zawiadamiamy, że strona internerowa Teatru www.teatrlalka.pl, zaprojektowana i wdrożona przez Huncwot.com, zwyciężyła w konkursie Mobile Trends Awards 2018. 

21.02

Dziękujemy naszym Widzom

Dziękujemy naszym Drogim Widzom:

10.02

Premiera i spotkanie z Åsą Lind

Gościem na premierze Piaskowego Wilka w reżyserii Julii Szmyt była autorka książek o Piaskowym Wilku i Karusi, Åsa Lind. W tym samym dniu, 10 lutego, odbyło się spotkanie Åsy Lind z czytelnikami w Teatrze Lalka. Prowadzenie: Katarzyna Skalska, tłumaczenie: Agnieszka Stróżyk.

10.01

AWWWARDS 2018

Strona internetowa Teatru Lalka, zaprojektowana i wdrożona przez Huncwot.com, nie tylko znalazła się wśród 30 nominowanych do międzynarodowej prestiżowej nagrody Awwward 2018 (Site of the Year) stron z całego świata, ale zdobyła w tym konkursie drugie miejsce. Wszystkim, którzy oddali na nas głos, serdecznie dziękujemy. 
Dyrekcja i Zespół Teatru Lalka 

21.12

Nominacja dla strony internetowej Teatru Lalka

Z przyjemnością informujemy, że nasza strona internetowa, zaprojektowana i wdrożona przez huncwot.com, została nominowana do najważniejszej nagrody w branży Awwwards, w kategorii Site of the Year. Nominowanych jest tylko 30 stron z całego świata.
Zapraszamy do głosowania: