arrow_leftarrow_rightarrow_leftButton/Goarrow_rightfacebookinstagramtwitter

Aktualności - Teatr Lalka

09.06

Teatr powraca ze spektaklami we wrześniu

Szanowni i Drodzy Widzowie,
Długo zastanawialiśmy się nad  ponownym otwarciem Teatru.
Przygotowaliśmy skomplikowaną procedurę bezpieczeństwa wg wytycznych rządowych i czekamy na zatwierdzenie jej przez Sanepid.
Mamy jednak poczucie, że w obecnej sytuacji nie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu właściwego komfortu odbioru przedstawienia (m.in. obowiązek noszenie maseczek na twarzy), ani stuprocentowego bezpieczeństwa (namioty do ozonowania widowni, bramki do odkażania). Podobne obawy towarzyszą pracy aktorów na scenie w wieloobsadowych spektaklach, w których konieczne jest wspólne fizyczne współdziałanie bez możliwości zachowania odpowiedniego, bezpiecznego dystansu. Entuzjazm i mobilizacja nie przyniosłyby teraz satysfakcji ani nam, ani Państwu.

06.06

Opowiadamy baśnie Hansa Christiana Andersena.

Teatr Lalka zaprasza do wysłuchania najpiękniejszych baśni. W interpretacji aktorów Teatru Lalka i w opracowaniu muzycznym Grzegorza Turnaua usłyszymy baśnie Hansa Christiana Andersena. 

31.05

Dzień Dziecka

Wszystkim Dzieciom - naszym Drogim Widzom - z okazji Dnia Dziecka skadamy życzenia wielu wspaniałych teatralnych wrażeń przeżywanych dzięki przedstawieniom on-line oraz doświadczanych bezpośrednio - z nadzieją na rychłe spotkanie w siedzibie - Dyrekcja i Zespół Teatru Lalka.

29.05

Karnawał Zwierząt - spektakl online

Zapraszamy do obejrzenia online spektaklu 
"Karnawał zwierząt" z muzyką Camille Saint-Saënsa w opiece reżyserskiej Grzegorza Felusia. 

13.05

Dzień Teatru Publicznego online

Tegoroczny Dzień Teatru Publicznego nie został odwołany. Nie będzie jednak obchodzony w dotychczasowej formie - wydarzenie zostaje przeniesione do internetu.

10.04

Świąteczne życzenia

Wielkanocnej Nadziei i zdrowia życzą Państwu Dyrekcja i Zespół Teatru Lalka.​

04.04

Otwarty Bilet / Voucher w zamian za bilety zakupione na odwołane w czasie epidemii koronawirusa spektakle

Teatr Lalka wprowadza Otwarte Bilety / Vouchery w zamian za bilety zakupione na odwołane w czasie epidemii koronawirusa spektakle. Bilet na voucher wymieniać można online kontaktując się z kasami mailem: rezerwacje@teatrlalka.pl.

02.04

"Najjaśniejsza Republika... masek" - zaproszenie na wykład Jarosława Kiliana w Pałacu w Łazienkach Królewskich

Teatr Lalka zaprasza naszych starszych Widzów na wykład Jarosława Kiliana "Najjaśniejsza Republika... masek".
Ilustrowany projekcjami wykład wygłoszony w Łazienkach Królewskich dotyczy teatralizacji życia w Wenecji w XVIII wieku.

27.03

Międzynarodowy Dzień Teatru

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru składamy naszym Drogim Widzom życzenia zdrowia, sił i optymizmu oraz nadziei na nieodległe spotkania z bohaterami przedstawień. 

21.03

Światowy Dzień Lalkarstwa 2020

W Światowym Dniu Lalkarstwa składamy najpiękniejsze życzenia lalkarkom i lalkarzom, wszystkim twórcom związanym ze sztuką animacji, a także naszym Drogim Widzom. Życzymy Państwu abyśmy jak najszybciej mogli spotkać się w Teatrze.