arrow_leftarrow_rightarrow_leftButton/Goarrow_rightfacebookinstagramtwitter

Ogłoszenie - Teatr Lalka

17.08

Ogłoszenie o pracę: montażysta dekoracji

Teatr Lalka w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko: montażysta dekoracji / obsługa techniczna sceny

Zakres obowiązków:

  • obsługa eksploatacyjna sceny podczas prób, przedstawień i innych wydarzeń;
  • montaż i demontaż dekoracji oraz wystaw
  • dokonywanie drobnych napraw
  • załadunek i rozładunek dekoracji, rekwizytów, kostiumów oraz sprzętu scenicznego
    i technicznego,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania i mienie,
  • inne prace zlecone przez kierownika działu
    Oczekiwania:
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • dyspozycyjność, zwłaszcza w czasie produkcji w okresach przedpremierowych,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami elektrycznymi (wiertarka, szlifierka, itp.), podstawowe umiejętności stolarskie
  • odpowiedzialność
  • predyspozycje do pracy na wysokości ponad 3m,
  • bardzo dobra organizacja pracy.
    Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się instytucji kultury,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV lub przesłanie go za pośrednictwem poczty elektronicznej w terminie do dnia 30.08.2021r., do godziny 9.00 na adres: produkcja@teatrlalka.pl

Adres składania dokumentów
pl. Defilad 1, pok. 214
00 - 901 Warszawa
z dopiskiem na kopercie: „montażysta dekoracji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych w tym procesie na naszej stronie https://teatrlalka.pl/pl/rodo/informacje-rekrutacja