arrow_leftarrow_rightarrow_leftButton/Goarrow_rightfacebookinstagramtwitter

Ogłoszenie - Teatr Lalka

28.03

Ogłoszenie o pracę: montażysta dekoracji

Teatr Lalka w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko: montażysta dekoracji.

WYMAGANIA:
* zdolnośćc do pracy fizycznej;
* dyspozycyjność, zwłaszcza w czasie produkcji w okresach przedpremierowych;
* doświadczenie pracy w teatrze lub pokrewne;
* umiejętność posługiwania się narzędziami elektrycznymi (wkrętarka, wiertarka, szlifierka, itp.), podstawowe umiejętności stolarskie;
* predyspozycje do pracy na wysokości ponad 3m.:
* niekaralność.

UMIEJĘTNOŚCI:
* umiejętność pracy w zespole;
* zaangażowanie w wykonywane działania;
* odpowiedzialność;
* umiejętność prcy pod presją czasu;
* wysoka kultura osobista;
* gotowość do wyjazdów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
* obsługa eksploatacyjna sceny podczas prób, przedstawień i innych wydarzeń;
* montaż i demontaż dekoracji oraz wystaw;
* dokonywanie drobnych napraw;
* załadunek i rozładunek dekoracji, rekwizytów, kostiumów oraz sprzętu scenicznego i technicznego;
* odpowiedzialność za powierzone zadania i mienie;
* inne prace zlecone przez kierownika działu.

WARUNKI PRACY I PŁACY:
Umowa o pracę na pół etatu rozliczana w czasie równoważnym albo inna forma współpracy.

WYMAGANE DOKUMENTY:
* życiorys zawodowy (CV);
* list motywacyjny mile widziany;
* oświadczenie kandydata od kiedy może nastąpić zatrudnienie wraz z oczekiwaniami finansowymi;
* kserokopie (skany) dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, uprawnienia i umiejętności.

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie dokumentów lub przesłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej w terminie do dnia 18.04.2023r., do godziny 12.00 na adres: produkcja@teatrlalka.pl

Adres składania dokumentów
Teatr Lalka

pl. Defilad 1, pok. 214
00 - 901 Warszawa
z dopiskiem na kopercie: „montażysta dekoracji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych w tym procesie na naszej stronie https://teatrlalka.pl/pl/rodo/informacje-rekrutacja