arrow_leftarrow_rightarrow_leftButton/Goarrow_rightfacebookinstagramtwitter

Ogłoszenie - Teatr Lalka

28.03

Ogłoszenie o pracę: główny realizator światła.

Teatr Lalka w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko: główny realizator światła.

WYMAGANIA:
* wykształcenie mimimum średnie, kierunkowe lub pokrewne;
* min. 6 letnie doświadczenie w realizacji światła w spektaklach teatralnych lub operowych;
* dobra znajomość sprzętu oświetleniowego, w szczególności cyfrowych konsolet Compulite (Ultra Violet), MA Lighting;
* umiejętność pracy z urządzeniami inteligentnymi;
* znajomość protokołu DMX;
* umiejętność czytania rysunków technicznych;
* uprawnienia SEP do 1kV z zakresu eksploatacji;
* znajomość co najmniej jednego języka obcego (preferowany angielski),
* umiejętność obsługi projektorów multimedialnych oraz znajomość oprogramowania do realizacji projekcji wideo (Resolume Arena) oraz umiejętność prostego montażu będzie dodatkowym atutem
* niekaralność.

UMIEJĘTNOŚCI:
* umiejętność analitycznego myślenia;
* samodzielność, umiejętność organizowania pracy;
* zaangażowanie w wykonywane działania;
* wysoka kultura osobista;
* umiejętność pracy w zespole;
* dyspozycyjność - gotowość do pracy również w godzinach wieczornych i w weekendy;
* gotowość do wyjazdów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
* przygotowywanie, montaż, realizacja oświetlenia w spektaklach teatralnych, koncertach oraz innych wydarzeniach organizowanych przez Teatr;
* przygotowywanie i realizacja prób na etapie produkcji i eksploatacji;
* programowanie scen w uzgodnieniu z reżyserem, scenografem lub reżyserem świateł;
* wykonywanie i obsługa elementów inscenizacji z instalacją elektryczną;
* dbałość o powierzony sprzęt oraz utrzymanie go w gotowości eksploatacyjnej, bieżąca konserwacja sprzętu;
* przechowywanie sprzętu w sposób gwarantujący bezpieczeństwo osób i mienia oraz ich ochronę przed kradzieżą, zniszczeniem i uszkodzeniem;
* prowadzenie dokumentacji przedstawień zawierających spis materiałów, procedur i pojedynczych operacji, pozwalających w razie konieczności na obsługę prób i przedstawień przez inną uprawnioną osobę oraz backup ustawień i kontentu cyfrowego będącego elementem inscenizacji;
* zapewnienie wymaganego bezpieczeństwa przy użytkowaniu urządzeń;
* załadunek i rozładunek sprzętu;
* organizacja pracy oświetleniowców, sporządzanie planu pracy z poszanowaniem obowiązujacych przepisów.

WARUNKI PRACY I PŁACY:
Umowa o pracę na cały etat rozliczana w czasie równoważnym albo inna forma współpracy.

WYMAGANE DOKUMENTY:
* życiorys zawodowy (CV);
* list motywacyjny mile widziany;
* oświadczenie kandydata od kiedy może nastąpić zatrudnienie wraz z oczekiwaniami finansowymi;
* kserokopie (skany) dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, uprawnienia i umiejętności.

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie dokumentów lub przesłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej w terminie do dnia 18.04.2023r., do godziny 12.00 na adres: produkcja@teatrlalka.pl.

Adres składania dokumentów
Teatr Lalka
pl. Defilad 1, pok. 214
00 - 901 Warszawa

z dopiskiem na kopercie: „realizator światła”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych w tym procesie na naszej stronie https://teatrlalka.pl/pl/rodo/informacje-rekrutacja